Producenci

Produkt dnia
Automatyczny dezynfektor do rąk PROCLEAN 1
Automatyczny dezynfektor do rąk PROCLEAN 1
1 748,74 zł 1 421,74 zł
szt.
Kombinezon ochronny,
Kombinezon ochronny,
84,87 zł 69,00 zł
szt.
Reklamacje i zwroty

1. W przypadku stwierdzenia usterki/wady produktu należy poinformować obsługę www.multifrigo.pl telefonicznie bądź mailowo.
2. Dokumentem uprawniającym do reklamowania wadliwego produktu jest faktura VAT lub oryginalna karta gwarancyjna dostarczana wraz z produktem.
3. Czas naprawy produktu/procedura reklamacyjna może wynieść maksymalnie 21 dni roboczych od daty otrzymania wadliwego produktu. Po trzech nieudanych próbach naprawy klient ma prawo do ubiegania się zwrotu pieniędzy lub wymiany towaru na nowy.
4. Firma Multi Frigo Sp. z o.o.  obciąży klienta kosztem naprawy/transportu w przypadku stwierdzenia że usterka/wada powstała w wyniku złego użytkowania/podłączenia produktu przez klienta lub w przypadku nieuzasadnionego wezwania serwisu.
5. Firma Multi Frigo Zp. z o.o. nie bieże odpowiedzialności za złe użytkowanie lub podłączenie urządzeń oraz sprzętu gastronomicznego przez klienta.
6. Firma Multi Frigo Sp. z o.o. ma prawo do anulowania gwarancji na dowolny produkt w przypadku gdy zostanie stwierdzona usterka/wada powstała w wyniku złego użytkowania/podłączenia produktu przez klienta/zamawiającego.
7. Zamawiający ma prawo zwrotu pełnowartościowego, nie używanego towaru w oryginalnym opakowaniu z wyjątkiem towarów wykonywanych na zamówienie do 7 dni od otrzymania przesyłki.
8. Koszt zwrotu towaru pokrywa zamawiający.
9. W przypadku uzasadnionego i wcześniej uzgodnionego z obsługą sklepu www.multifrigo.pl zwrotu zakupionego towaru w firmie Multi Frigo Sp. z o.o. zastrzega sobie maksymalny termin zwrotu pieniędzy na wskazane przez klienta konto w terminie do 14 dni roboczych od daty zwrócenia towaru.
10. Sprzedający przy zwrocie nowych i nieużywanych towarów firm Stalgast, Hendi, RM GASTRO i innych musi liczyć się z tym że zostanie obciążony karą manipulacyjną w wysokości 10% wartości zwracanego towaru.
11. Zwrotom nie podlegają produkty wykonywane pod zamówienie (np. meble ze stali lub inne wyroby).

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl