Producenci

Produkt dnia
Automatyczny dezynfektor do rąk PROCLEAN 1
Automatyczny dezynfektor do rąk PROCLEAN 1
1 748,74 zł 1 421,74 zł
szt.
Kombinezon ochronny,
Kombinezon ochronny,
84,87 zł 69,00 zł
szt.
Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego www.multifrigo.pl jest firma:

MULTI FRIGO SP. Z O.O.
ul. Bursaki 18
20-150 Lublin
NIP: 712-26-31-001
REGON: 004201422

2. Towar pozostaje własnością Sprzedającego do momentu zapłaty całej należności.
3. Dokumentem sprzedaży towaru jest faktura VAT.
4. Wszystkie zakupione produkty są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję producenta. Podstawą do gwarancji jest FV lub paragon.
5. Pomimo naszych starań aby wszystkie opisy były dokładne i rzetelne zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w opisach towarów oraz zdjęć.
6. Wszystkie informacje o produktach i ich dane techniczne pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów/importerów. Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów.
7. Podane ceny w sklepie nie obejmują montażu urządzeń, ich wniesienia, oraz szkolenia personelu z zakresu użytkowania urządzeń.
8. Złożenie zamówienia w sklepie www.multifrigo.pl jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. opublikowanej w Dz.U.19997 nr 133, poz.883.
9. Wszelkie dane osobowe i teleadresowe otrzymane przez sklep www.multifrigo.pl poprzez formularze zamówień są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia.
10. Wszelkie ewentualne spory wynikające z transakcji kupna-sprzedaży będzie rozstrzygał sąd właściwy dla miejsca działalności Sprzedającego.
11. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
12. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
13. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.multifrigo.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

14. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

15. Przedstawione zdjęcia towarów służą tylko do celów poglądowych. Ich ostateczny wygląd może nieco odbiegać kolorem lub w szczegółach budowy od rzeczywistego.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl